Dlhšie sme sa rozhodovali čo použiť na zateplenie strechy v našom dome, či použiť klasickú minerálnu vatu, alebo dať striekanú izoláciu. Zo začiatku som nebol príliš presvedčený o striekanej izolácii, tak som si čítal množstvo článkov na rôznych fórach. Na jednej kanadskej stránke som sa dočítal o pene Icynene a oslovilo ma na nej viacero vecí, ale najmä nízka nasiakavosť peny, dokonalé zateplenie ťažko dostupných detailov a hlavne, že neobsahuje skoro žiadne prchavé látky. Na moje prekvapenie som zistil, že táto pena sa dá zohnať aj na Slovensku.

Neváhal som a kontaktoval som obchodného zástupcu pre región, kde staviam dom (Marek Vida z Prievidze). Tu musím vyzdvihnúť jeho ľudský prístup, profesionalitu, vedomosti a hlavne ochotu pomôcť a poradiť ako sa len dalo. Stavbu si niekoľkokrát obhliadol a odporučil nám ako najlepšie pripraviť stavbu pre hladký priebeh aplikácie.

Veľmi sme spokojný aj s tímom, ktorý ku nám prišiel aplikovať penu. Bolo vidno, že majú vedomosti o produkte ktorý aplikujú a takisto aj niekoľkoročné skúsenosti so samotnou aplikáciou, čo sa odzrkadlilo na kvalite ich práce.

Za nás jednoznačne palec hore celému kolektívu a budeme odporúčať ďalej.

– Ivan K., Nitrianske Rudno