Dobrý deň p. Vida. Ďakujem vám za ponúknutý produkt a návrh riešiť zateplenie tak, ako som požadoval. Teda s prekrytím konštrukcie krovu a do roviny, zároveň latovania, nabitého odspodu na trámoch.

Nielenže aplikácia vyzerá ako jednoliaty celok, ale aj celková zmena klímy v celom dome je pozoruhodná. Hlavne v tomto období, keď je vonku denne iná teplota, v interiéri je to bez zmeny. Mal som pred aplikáciou peny Icynene v podkroví minerálnu vatu, v najvyššej časti domu som mal pocit, že tam ani vata nie je, v letných dňoch tam bolo veľmi teplo aj v noci.

Tu je ten rozdiel cítiť najviac, aj v tomto mieste je dnes pri rozpálenej streche chladno.

Ohľadom komunikácie pri technickom poradenstve a tvorbe ceny to bolo zvládnuté tiež veľmi dobre, ostatní oslovení dodávatelia sa na stavbu ani nemali záujem prísť pozrieť … Jediné čo je mínus, je celková cena kvalitnej PUR izolácie. Pri mojich 250m2 to nie je malá položka.

Ale to je myslím vždy taký boj medzi cenou a produktom, ktorý má väčšiu pridanú hodnotu ako obyčajné materiály. Teraz však viem, že priplatiť si za kvalitu sa oplatilo. Ďakujem p. Vida a želám Vám veľa podobných aplikácií.
 

Čo sa týka samotnej aplikácie, musím napísať, že máte ústretových a priateľských pracovníkov, ktorí aj vďaka dobrej pripravenosti stavby, ktorú ste so mnou podrobne prešiel, urobili aplikáciu profesionálne. A keď som ich sledoval, nie je to jednoduchá práca, urobiť penu presne do roviny cez dosku.

– Branislav P., Hrádok