Fungujeme už vyše 15 rokov

Naša spoločnosť Peter Franko s.r.o. vznikla už v roku 2006 ako firma špecializujúca sa na realizáciu halových objektov. Ako priamy dodávateľ alebo subdodávateľ sme pracovali na množstve projektov, ktoré dnes stoja ako záruka kvality a efektivity našej činnosti. Vďaka systematickej, organizovanej a poctivej práci sme sa stali partnerom kanadskej firmy Icynene a našu oblasť pôsobenia sme rozšírili aj o aplikáciu striekaných izolácií.

Máme za sebou zaujímavé projekty

Už od začiatku nášho fungovania sme pracovali na veľkých a lukratívnych projektoch. Mali sme možnosť zrealizovať stavby ako je Mercedes-Benz Žilina, EKOM Priešťany, DAE YOUNG Horná Streda, areál Koiš Bánovce nad Bebravou, či hydináreň NAVI Chalmová. Naše portfólió projektov dopĺňa aj prístavba chladeného skladu RAJO v Bratislave, montáž opláštenia MABBIA Trnava a stavba mnohých ďalších polyfunkčných budov v trenčianskom, žilinskom a bratislavskom kraji.

Popri stavebnej činnosti sa venujeme aj projektovaniu halových a polyfunkčných objektov. Stojíme napríklad za návrhom haly Rychtárech v Bánovciach nad Bebravou, autoservisom AUTO-TOP v Bratislave, či za realizačným projektom STK Trenčín.

Sme autorizovaný partner Icynene

Od roku 2012 sme držiteľom licencie na striekanú izolačnú penu Icynene a tiež autorizovaným aplikátorom a partnerom spoločnosti Icynene pre Slovensko, konkrétne pre Trenčiansky a Bratislavský kraj. Medzi naše realizácie sa tak zaradilo množstvo zateplení rodinných domov, bytových objektov aj polyfunkčných budov.

Spoluprácou s kanadskou spoločnosťou Icynene sme sa stali členom komunity firiem aplikujúcich túto izolačnú penu. Každoročne sa stretávame na teoretických aj praktických školeniach, kde si medzi sebou odovzdávame skúsenosti, radíme si a posúvame sa vpred. Máme priamu podporu od Icynene technikov a vedenia spoločnosti, pričom sa vždy medzi prvými dozvedáme o nových poznatkoch k materiálom a praktickej aplikácii peny.

Vďaka úzkym kontaktom priamo so spoločnosťou Icynene sú naše praktické skúsenosti na vyššej úrovni, ako u konkurencie. Našim zákazníkom dokážeme vždy odporučiť to najvhodnejšie izolačné riešenie. Patríme do komunity navzájom spolupracujúcich profesionálov, vďaka čomu dokážeme hrdo reprezentovať špičku v oblasti PUR izolácií. Sme lídri na trhu nielen v kvalite PUR peny, ale aj v kvalite prevedenia aplikácie.